PEG PÉREGO POLARIS SPORTSMAN 850 24V ELEKTRICKÉ VOZÍTKO

Kód: DS74044429
26 530 Kč / ks
Skladem za 3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

***

Dvoumístné dětské elektrické vozítko italské firmy Peg Perego. Elektrická čtyřkolka je určena dětem od 6 let, ale bravurně ji zvládají i tříletí řidiči. Dostatečný výkon motorů (560W) a baterie (24V12Ah) postačuje na minimální dobu jízdy 35 minut a rychlost 5.2 km/h a 10 km/h vpřed a 5.2 km/h vzad. Polaris 850 zvládne hrbolaté zpevněné i nezpevněné povrchy, nerovný terén s max. stoupáním 17%. Jízda vpřed a vzad se ovládá řadící pákou. Rychlost 1 a 2 se volí akcelerátorem, akcelerátor a brzda jsou v jednom pedálu – po jeho sešlápnutí autíčko jede, po uvolnění zabrzdí. Dětská elektrická vozítka Peg-Pérego jsou dodávána včetně nabíječky a baterie.

Řadící pákou se volí rychlostní stupeň nebo zpátečka, progresivní pedál plynu.

Odpružení přední a zadní nápravy.
Pohon obou zadních kol, 2 motory o celkovém výkonu 560W
Rychlost cca 1.stupeň 5 km/hod., 2.stupeň 10 km/hod.
Délka cca 132 cm, šířka 83 cm, výška 76 cm.
Max. nosnost 60 kg.
Váha 45 kg.
Vhodné pro děti od 6 let.
*1/ výdrž baterie je pouze orientační a je závislá na způsobu použití, obsluze, povrchu a zatížení. Uvedený čas je výsledkem dosaženým v případě, že baterie je užívána v poměru – 3 své kapacity na rovném, zpevněném terénu a 1 své kapacity na nerovném nebo šikmém terénu

*2/ nepřetěžujte, maximální hmotnost dítěte zaručí řádné fungování hračky a baterií. Výrobce si vyhrazuje právo technických změn v průběhu výroby.

6+Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tiphracky