ADC HRA Karty doplňkové Pokémon SM6 Forbidden Light Booster 10 náhodných karet

Kód: DS49757269
129 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noví Pokémoni z edice Forbidden Light jsou konečně tu. V booster balíčku získáte některého ze vzácných a silných GX Pokémonů! Zkuste své štěstí a náhodně namíchaným booster balíčkem, kde najdete 10 různých karet. S trochou štěstí přidáte do svého týmu skutečné legendy a získáte výhodu pro další bitvy. Baleno v sáčku.

Mystický svět, kterému vládne Ultra Necrozma spolu s dalšími extra silnými a tajemnými Pokémony. Zapomenuté světlo je edice, která přináší nové velmi zajímavé Pokémony do sbírek trenérů. Strašidelnému ztracenému světu vládnou Pokémoni, jejichž sílu oceníte v každém týmu. Pusťte se do jejich chytání co nejdříve, ať je polapíte všechny.

Už šestá edice ze série Sun & Moon se zaměřuje na Pokémony z regionu Kalos. Edice obsahuje 130 nových karet včetně 8 silných GX Pokémonů a 5 karet Prism Star.

V edici najdete Pokémony ze sedmé edice a těšit se můžete na extra silné GX Pokémony, jako jsou Greninja-GX, Naganadel-GX, Zygarde-GX, Xerneas-GX, Yveltal-GX nebo Ultra Necrozma-GX. Nové karty Prism Star z Forbidden Light jsou Diancie, Beast Energy, Volcanion, Lysandre a Arceus.

Balení obsahuje:
5 běžných karet
3 neobvyklé
1 vzácnou
1 třpytivou kartu o různé vzácnosti
1 kartu energie
1 kartu s kódem pro hru na online simulátoru pokemontcg.com.

Rozměry balení (š v h): 7 x 12cm
Nelze specifikovat konkrétní druh

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

-dm-


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tiphracky