Tetování Bob a Bobek 21 x 9,9 cm FANDÍME HOKEJI Češi do toho!

Kód: DS13722295
33 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tetování pro hokejové fanoušky s motivem Boba a Bobka v hokejovém provedení 2015. Pro všechny fandy Mistrovství světa v ledním hokeji! Barevné provedení trikolora (Česká vlajka). Hokejový maskot MS 2015.

Také milujete květen nejen pro rozkvetlé třešně a teplé počasí, ale taky proto, že už je tu zase Mistrovství světa v ledním hokeji a tím i šance k získání cenného kovu pro Českou republiku? Letos je tu pro fanoušky nová edice fandících předmětů s motivy Boba a Bobka! Pokud patříte mezi správné fanoušky, nesmí vám doma chybět fandící předměty. Letos se hokeji rozhodli fandit i populární králící, kteří opustili bezpečí klobouku a vyrazili na zimní stadion! Český národ má fandění v krvi. Vždycky se najde spousta lidí, která navštíví sportovní zápasy ať už v ledním hokeji, nebo jiném letním a zimním sportu. Pro správnou atmosféru je důležité se dobře na utkání připravit! Obléknout dresy, fanouškovské paruky, potetovat obličej … nápaditosti se meze nekladou

Obrázky jsou vyvedeny v národních barvách. Toto tetování nenechá nikoho na pochybách, že fandíte českému týmu! Jakápak by to byla atmosféra bez pořádných fanouškovských předmětů? Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru Mistrovství světa v ledním hokeji 2015, které se letos koná v České republice, v Praze. Podpořte český tým. Ukažte všem, že vy hokeji fandíte a přejete českému týmu vítězství!

Tetování v národních barvách s Bobem a Bobkem je přesně to, co potřebujete, pokud chcete, aby všichni viděli, že fandíte českému týmu! Můžete si ozdobit obličej, ruce, nohy a jakoukoliv jinou část těla. Tetování je samozřejmě dočasné a snadno ho smyjete vodou. Určitě s ním sklidíte úspěch hlavně u dětí.

VSTÁVAT A FANDIT! ČEŠI DO TOHO!

Balení obsahuje 11 tetování.
Rozměr balení (v š): 21 x 9,9 cm

Vhodné pro děti od 3 let!
Cena je uvedena za 1 balení-mp-

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tiphracky